środa, 30 kwietnia 2014

Zestaw ślubny (bransoletka, wisiorek i kolczyki)


Jak już sugeruje tytuł - tematem dzisiejszego postu jest BIŻUTERIA ŚLUBNA

Dodatki ślubne powinny być dobierane pod konkretną suknię ślubną i dopasowane do jej koloru, stylu i rodzaju materiału. Powinny również komponować się z odcieniem skóry, kolorem oczu i włosów przyszłej Panny Młodej. Moim zdaniem, biżuteria ślubna powinna tworzyć z Panną Młodą i jej suknią - spójną i harmonijną całość, tak aby nie zahaczać o przesadę i kiczowatość.

Poniższy zestaw wykonany został dla pewnej Młodej Damy. Miało być skromnie, delikatnie i w dodatku w konkretnym kolorze śmietanki. W pierwszym zamyśle miała powstać tylko bransoletka metodą Croched Rope. Jednak w rozpędzie powstała jeszcze kuleczka do krótkiego łańcuszka i malutkie kolczyki - wkręty. 

Do wykonania zestawu użyłam koralików Toho Round 11 i 15 w prześlicznym kolorze Opaque-Lustered Navajo White (bransoletka TR-11, kolczyki TR-15, a kuleczka TR-11 i TR-15). Mam nadzieję, że zestaw się podoba:)

biżuteria ślubna dodatki ślubne kremowa śmietankowa z koralików ecri
biżuteria ślubna dodatki ślubne kremowa śmietankowa z koralików
biżuteria ślubna kolczyki z koralików kremowe śmietankowe ecri
biżuteria ślubna kuleczka z koralików kremowa śmietankowa ecribiżuteria ślubna wąż koralikowy kremowy śmietankowy ecri

7 komentarzy:

 1. Znam ten kolor koralików i rzeczywiście jest prześliczny tak jak i cały zestaw. Szkoda tylko, że nie możesz nam pokazać kompleciku razem z Panną Młodą :)

  Pozdrowienia Aniu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękny komplecik :)

  OdpowiedzUsuń
 3. wow! sama w życiu bym nie wpadła, że taki zestaw można włożyć na ślub... zdecydowanie fantastyczny pomysł!! :) po co wkładać super błyszczącą biżuterię, skoro można włożyć tak piękny ręcznie robiony komplet :)

  OdpowiedzUsuń